Çevrimiçi Varlık Analizi

Çevrimiçi Varlık Analizi, işletmenizin çevrimiçi çalışma biçimine bakmamızı sağlar. Web sitenizin tasarımına, işlevselliğine ve içeriğine bakacağız. Rekabetinizle ilişkili olarak rakiplerinize göre ideal anahtar kelimelerinize ve konumlarınıza da bakacağız.
Web varlığınızı ayrıntılı bir şekilde analiz edeceğiz, böylece sonuç olarak güçlü ve zayıf yönlerinizi tam olarak görebileceksiniz.
Çevrimiçi Pazarlama Stratejisinin kilit noktası

Büyük veya küçük herhangi bir işletme, çevrimiçi pazarlama stratejisinin önemli bir parçası olarak çevrimiçi var olma genişlemesine sahip olmalıdır. Aktif bir çevrimiçi varlığı sayesinde, görünürlük artacak ve markanızın itibarını artıracaksınız.
Bu, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında sormaya devam eden potansiyel ziyaretçilere ulaşmanıza olanak tanır.
Markanızın sektörünüzdeki çevrimiçi varlığıyla tam olarak nerede durduğunu görmek için Çevrimiçi Varlık Analizi dediğimiz şeyi sunuyoruz.
Bu analiz, potansiyel ziyaretçiler arasında işletmenizin ne kadar iyi göründüğünü belirlememize yardımcı olacaktır.Çevrimiçi Varlık Analizi Neleri içerir?

 • Sayfa içi ve Sayfa dışı analiz
 • Rekabet karşılaştırması
 • İçerik bildirme
 • Web sitenize ilişkin anahtar kelimeler ararken durduğunuz yer
 • Sosyal Medya varlığı
 • Arama motorları arasındaki markanın görünürlüğü
 • Web sitenizin tasarımı ve işlevselliği
 • Rakip analizi
 • Rekabet araştırması
 • Web trafiği analizi ve artan trafik
 • Daha fazla iş kazanmak için fikirlerOnline Durumunuzun Değerlendirmesi aşağıdakilerden oluşur:

Tescilli 30 noktalı bir analizin video incelemesi

Bulgular, uygulanabilir öneriler ve kaynaklar

30 dakikalık bir telefon görüşmesi

Sonuçları güvence altına almak için ücretsiz e-posta takibiÇevrimiçi Varlık Analizi Neden Önemli:

İnternetteki varlığınızı pazarlama etkinliklerinin ne kadar iyi çalıştığını izlemek için, önümüzdeki birkaç ay içinde iyileştirmenizi ölçmek için bir temel oluşturacak şekilde şimdi bir tane yapmalısınız. Görünürlüğünüzü artırırken, işletmeniz için harika şeyler olabilir.
Ne kaçırdım? Bu analizde eklememiz gereken bir şey var mı? bize ne kadar iyi yaptığınızı bildirin.cevrim-ici-varlik6x
Büyüme ve anahtar kelime sıralaması


398%
Organik trafik artışı


1105%
En iyi 10 sıralama


129%
Ziyaret süresi artması
MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Mustafa YABAŞ - Aktör


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?