Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

İnternet pazarlamasında, dönüşüm optimizasyonu veya dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), müşterilere dönüşen bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdesini veya daha genel olarak bir web sayfasında istenen herhangi bir işlemi gerçekleştiren bir sistemdir.

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), sponsorlu arama ağı reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı, dönüşüm oranınızı artırmak için optimize etme işlemidir.
CRO is quickly gaining in popularity because it’s seen as a way to increase profits from sales without raising your advertising spends.

Nedir bu Dönüşüm?

Bir dönüşüm, web ziyaretçinizin web sitenize veya açılış sayfanıza yapmasını istediğiniz eylemdir, örneğin:

Satın Alma


Bir düğme veya bağlantı tıklaması


Kayıt


Broşür indirme


Bir arkadaşa tavsiye etme


Belirli bir sayfaya/sayfalara ulaşmak

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitleden gittikçe daha fazla sayıda potansiyel müşteri oluşturma sanatıdır. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefonu açmasını ve fiyat teklifi almasını sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra açık bırakmak yerine, şimdi ‘satın al’ düğmesini tıklatmalarını sağlar.
Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza veya web sitenize daha fazla ziyaret çekmek için para harcamadan daha fazla kişinin daha fazla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.Nasıl Yaparız


Web Sitesi Kullanım

Web sitesi kullanılabilirlik hizmetlerimizle müşteri tabanınızı ve çevrimiçi dönüşüm oranınızı artırın.

1

Satış Kopyası Geliştirme

Sitenizi ziyaretçilerini dönüştürmeye teşvik edecek web siteniz için ilgi çekici satış kopyası hazırlayabiliriz.

2

Anasayfa Optimizasyon

Açılış Sayfası Optimizasyon hizmetlerimiz, sitenizi daha iyi dönüşüm oranları için optimize etmemizi sağlar.

4

A/B Yayın Testi

Size en büyük artışı sağlayacak sayfaları hedefleyen AB test deneyleri sunuyoruz.

5


Bizim yaklaşımımız

 • Öncelikle, işinizi ve hedeflerinizi öğreniriz, böylece Dönüşüm Oranı Optimizasyonunuzu oluşturmak ve optimize etmek için en iyi stratejinin ne olacağını belirleyebiliriz.
 • Bir dönüşüm oranı optimizasyon şirketi olarak, veri odaklı A / B testlerimiz ve daha fazla UX geliştirmesi dönüşüm oranlarınızı sürekli olarak iyileştirmek, rehber veritabanınızı büyütmek ve daha fazla gelir elde etmek için çalışıyor.
 • Hipotezimizin doğru olup olmadığını anlamak için deneylerimizden elde edilen sonuçları analiz ediyoruz. İstatistiksel bir anlamlılığa ulaşıldıysa ve hipotezimiz doğruysa, açılış sayfanızın başarılı bir şekilde değişmesini sağlarız. Olmazsa, yeni bir hipotezi test eder ve tüm süreci tekrar çalıştırırız.


Fiyatlandırma

CRO paketleri, gereken sayfa sayısına ve testine dayanmaktadır. Programlarımız ayda 300$ başlıyor. Projenizin boyutuna ve doğasına bağlı olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir teklif geliştirilecektir. Tüm fiyatlarda pazarlık yapılabilir.

MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?