E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlaması, e-posta kullanan bir grup kişiye doğrudan ticari bir mesaj iletmektedir. En geniş anlamıyla, potansiyel veya mevcut bir müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak düşünülebilir. Genellikle, reklam göndermek, iş talep etmek veya satış veya bağış istemesi için e-posta kullanımını içerir ve sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturmak anlamına gelir.Neler Yapıyoruz


Duyarlı E-Posta Tasarımı

Her boyuttaki tüm cihazlarda en iyi biçimlendirmeyi elde etmenize yardımcı olması için e-postanızı HTML ve CSS'de medya sorguları kullanan kodlar oluşturacağız.


Otomatik E-Posta Pazarlama

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız size zaman, para ve gönül rahatlığı sağlarken, satışlarınızı büyütmenize ve daha fazla potansiyel müşteriyi dönüştürmenize yardımcı olacaktır.E-Posta Metin Yazarlığı

E-Posta Metin Yazarlığı servisimiz, en yüksek yatırım getirisi olan pazarlama kanalından daha büyük karlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tamamen Yönetilen E-Posta Pazarlama

Tam yönetilen servisimiz, her biri sizin için profesyonelce tasarlanmış ve yazılmış iki e-posta kampanyası oluşturulmasını içerir.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişimlerle işinizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-Posta Listesi Temizleme

Eski ve etkisiz E-Posta adreslerinizi kurtaracağız ve listenizin detaylı bir şekilde temizlendiğinden ve yayınlanabilirlik puanlarını almaya hazır olduğundan emin olacağız.Bunları Biz Nasıl Yaparız


Bülten Oluşturma

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Hızlı ve basit!

1

Teslim Edilebilirlik Testleri

Nurullah ERDOĞAN, tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına bir teslim edilebilirlik testi gerçekleştirmenizi sağlar.

2

Kampanyanızı Gönderme

Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri derhal teslim et.

4

Kampanya Takibi

Her şeyi takip et: açılanlar, tıklayanlar, abonelikten çıkanlar, spam şikayetleri, sekme, bağlantı etkinliği ve daha fazlası.

5

E-Mail Pazarlama ÖzelliklerimizE-Posta Bülten Oluşturma

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Her cihazda, her gelen kutunuzda tasarımınızın muhteşem görünmesi garantilidir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlıyoruz.


Kampanyanızı Gönderin ve Teslimatı Sağlayın

E-posta kampanyaları, bulutta saklandığından size kolaylık sağlayarak, masaüstünüz, tabletiniz veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri derhal teslim et. Tüm büyük internet servis sağlayıcıları ile geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilmektedir.
A/B Split Testi

A / B Bölünmüş Test, abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanya başarısı hakkında bilgi edinmenize ve zaman içinde kampanyaları etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Bölünmüş testler, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranlarınızı belirleyen değişkenleri ve segmentasyonu hassaslaştırır. Konu satırınızı ad, e-posta içeriği, CTA ve gönderim gün / saatinden test edin.


Kampanyaları ve Raporları İzleme

E-posta pazarlama kampanyası performansınızı izlemek, Nurullah ERDOĞAN e-posta pazarlama yazılımı ile daha kolay. E-postanızı kaç alıcınızın açtığına, kaç e-posta hesabının geri döndüğüne, aboneliklerin aboneliğini iptal ettiğine ve istatistikleri tıkladığına kolayca göz atabilirsiniz. Nurullah ERDOĞAN kampanyalarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafiklerle ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

13 yıl
KESİNTİSİZ HİZMET


580
MUTLU MÜŞTERİ


500 bin
GÖNDERİLEN E-POSTA / AY


80 adet
E-MAİL TASARIMI
MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?