E-Ticaret Pazarlama

E-ticaret pazarlama, çevrimiçi alışveriş yapanları bir e-ticaret web sitesine yönlendirmek ve onları çevrimiçi olarak ürün veya hizmet satın almaya ikna etmek uygulamasıdır. Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibinin arama motorunun optimizasyonu, tıklama başı ödeme pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve arama sonuçlarında en iyi sonuçlara ulaşmak için görüntülü reklamcılık konularında uzmanlığı olması gerekir.

Sunduğumuz Hizmetler


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO girişimlerinizi güçlendirmeye ve yüksek yatırım getirisi sağlayan e-ticaret SEO kampanyalarını planlamaya veya yürütmeye yardımcı olabiliriz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN


Tıklama Başına Ödeme Yönetimi (PPC)

Mağaza için özel olarak oluşturulmuş özel bir PPC stratejisi ile e-ticaret mağazanıza nitelikli, hedefli alışveriş getirme.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN


Sosyal Medya Optimizasyonu (SMO)

Sosyal medya optimizasyon Hizmetlerimiz, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+ vb. gibi çeşitli büyük sosyal medya ağlarını içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİNArama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu, e-ticaret pazarlamasının en kritik kısımlarından biridir. Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanır. Kullanıcılar İnternette Google gibi arama motorları arasında dolaştığından, bu sonuçlar web sitenizin başarısında büyük rol oynar. İyi bir SEO kampanyası, e-ticaret web sitenizi Google sıralamasının üstüne çıkaracak şekilde konumlandırabilir.

DETAYLI BİLGİ AL
Tıklama Başına Ödeme

Tıklama başına ödeme reklam, anahtar kelimelere dayalı olduğu için SEO’ya benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik olarak çalışıyor olsa da (bir pazarlama firması bunun için ödeme yapmak zorunda kalmaz), PPC sonuçları Google’da sarı kutularda gösterilen sonuçlardır.

DETAYLI BİLGİ AL


Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya pazarlamacılığı e-ticaret siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook işletme sayfası oluşturarak ve potansiyel müşterileri, özel teklifler ve indirimlerle sayfanızı ‘beğenmeye’ teşvik ederek, yalnızca ağ üzerinden ölçülemez ağızdan ağıza reklam reklamları elde etmeyecek, aynı zamanda güvenilir ve saygın bir İnternet şirketi olarak da kendini göstereceksiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık daha küçük İnternet perakendeciler için korkutucu olabilir, ancak çok değerli olduğu tespit edildi. İlgili bloglar da, mesaj panolarında ve diğer web sitelerinde küçük afiş reklamlar satın alarak, işinizi aksi halde bulamayacak olan kişilerin önünde sergileyebilirsiniz.


MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?