Herbalife ürünleri ile harekete geç

herbalife-kazan

Herbalife ürünleri ve Herbalife’ın kuruluş amacı olarak, her zaman bir insan olarak, dünyadaki mevcut beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve insanlara harika ve benzersiz beslenme ürünleri sunarken aynı zamanda kendileri için çalışmanın bir yolunu sunmayı ilke edinmiştir. Herbalife firmasına halen Herbalife Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael O. Johnson koordine ediyor. Johnson, aktif ve sağlıklı bir yaşamın en büyük savunucularındandır. İnsanların yaşamlarında olmak istedikleri kişi olmaları için yardım etmeyi amaç edinen Johnson, lider olarak başarılı bir geçmişe sahiptir. Jhonson  yönetiminde iken, Herbalife satışları 2004’ten bu yana üç kat arttı ve Herbalife Üyelerinin sayısı da, kendisinin işe başlamasından itibaren düzenli olarak arttı.

Herbalife insanlar dengeli beslenmenin bir parçası olarak kaliteli beslenmeye  davet ve teşvik eder. Diyetisyen Susan Bowerman’ın yanı sıra dünyanın dört bir yanından sağlık ve beslenmeyle ilgili bir geniş bir danışmanlık uzman ekibi olan Herbalife, sağlıklı beslenme ve beslenme, egzersiz ve iyi kişisel alışkanlıkların önemini vurgulamaya devam ediyor.

herbalife-fiyat-listesi

herbalife-fiyat-listesi

Makalede Neler Var?

Herbalife Ürünleri

Günümüzde insanların en büyük sorunlarından olan aşırı kilo ve obezite ile mücadele eden insanlar için Formül 1 Shake ürünü ile insanların kilolarını kontrol almalarını amaçlayan Herbalife aşağı kilo kontrol paketleri ile bu konuda önemli bir boşluğu dolduruyor.

Kilo Kontrol programı Herbalife beslenme önerileri arasında en önemli ve en çok talep gören programların başında gelmektedir. Aşağı kilo kontrol programını daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse mevcut vücut ağırlığımızın boyumuza oranla fazla olması halinde Herbalife Beslenme ürünleriyle kişiye özel uygulanan bir beslenme programıdır. Peki bu program kişilere hangi durumlarda uygulanır? Tahmin edeceğiniz gibi vücut ağırlığımızın boyumuza göre oranı yüksek olması  ya da daha yaygın bir tabirle fazla kilolu yani şişmanlık problemi ile karşı karşıya gelen kişilerin beslenmesine destek olmak için uygulanan kişiye göre beslenme tarzıdır.

Fitness ve spor, Herbalife’ın sağlıklı ve aktif bir yaşamdaki temel düşüncenin merkezindedir. Eski sporcu, Samantha Clayton yorulmadan diyet ve egzersiz için dengeli bir yaklaşım gücü, dayanıklılık ve esneklik geliştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini göstermektedir. Samantha aynı zamanda zindeliği gününüzün kritik bir parçası yapmanın olumlu bir tutumu ve artan enerjiyi desteklediğine inanıyor. Herbalife, dünyanın birçok bölgesinden sporculara, sportif etkinliklerine ve spor takımlarına sponsor olmakta, böylece sağlıklı beslenmenin gücünü aktif bir yaşamda sergilemeye devam ediyor.

Sporcular için gerçek başarı temelde genetik, iyi bir antrenman ve iyi bir eğitimin doğru olarak harmanlanması bir sonucu olmakla birlikte, birçok yetenekli ve başarılı sporcu, kötü beslenme nedeniyle bu hedefi yakalayamamakta veya uzun süre devam ettirememektedir. Fiziksel yönden aktif sporcular kendilerinin tersine hareketsiz olan yaşıtlarına göre daha fazla bir enerjiye , aynı zamanda daha fazla protein ve karbonhidrata ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç yapılan aktivite tipi, şiddeti, cinsiyet, yaş, büyüme oranı, kilo, boy gibi birçok etmenle ilişkilidir. Herbalife’ın özel olarak ürettiği sporcu beslenmesi serisi olan H24 serisi tüm dünyada birçok başarılı sporcu tarafından ilgi görmektedir.

herbalife-h24-urun

herbalife-h24-urun

Güzellik, Herbalife yaşam biçimi önerisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Dış görünüşünüze güven duymak, refahınız üzerinde olumlu bir genel etki yaratabilir. Herbalife herkesin güzel görünebileceğine inanıyor. Ne de olsa, kendiniz hakkında nasıl hissettiğiniz ifadenizde, duruşunuzda ve davranışınızda görülür.

Herkesin derisi aslında kendiliğinden arınır. Gün içerisinde her bir dakika, cildimizden bir milyona yakın cilt hücresi parçacığı dökülür. Peeling, bu sürece yardımcı olur. Ergenlik dönemindeki kişilerin, her 14 günde bir tüm derileri yenilenir. 40 yaşına geldiğimizde, bu süreç 30-40 güne çıkar. Bu da, kuru, solgun ve değişik renk tonlarına sahip bir cilde sebep olur. Arındırma, zamanla cilt yüzeyine yerleşen ölü hücrelerin azaltılmasına yardımcı olur. Peeling tanecikleri; kuru, ölü derinin giderilmesine katkıda bulunur. Böylece bu uygulama ile cildinizin daha canlı bir görünüm kazanması için destek olunur. Herbalife SKIN ürünleri, yaban mersini, Kırmızı Meyve ve jojoba çekirdekli içeriğiyle, cildinizin parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına ve sağlıklı bir cilt bakımı için yardımcı olur.

Herbalife ile ilgileniyorsanız ve Herbalife Bağımsız Distribütörü olmaya karar verdiyseniz hemen Herbalife Bağımsız Üyesi’ne ulaşın. Herbalife® ürünleri ve programları perakende mağazalarında mevcut değildir. Herbalife ürünleriniz sadece Herbalife Bağımsız Distribütörlerinden temin edinilebilir. Herbalife üyesi olarak hem indirimli olarak herbalife siparişi verebilir hem de bu ürünleri çevrenize tavsiye ederek gelir elde edebilirsiniz. Herbalife’ye ulaşan tüm müşterilerin, kişisel hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanabilecek bir Herbalife Bağımsız Distribütörüyle kaliteli bir bağ kurmasını istiyoruz. Harekete geçmenin tam zamanı sende herbalife üyesi ol ve kazanmaya başla.

herbaltr-logo

herbaltr-logo


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.