İtibar Yönetimi

İşinizi olumsuz geri bildirimden korumak için çevrimiçi itibar yönetimi önemli olarak kabul edilir. İşinizle ilgili kötü yorumlar ve kötü bilinme işinizi riske sokabilir. Çevrimiçi itibar yönetimi, şirketinizle ilgili tüm olumsuz eleştirilerin kaldırılmasını ve itibarınızın her zaman temiz bir sayfa olarak temiz olmasını sağlar.

İtibar her şeydir

İş dünyasında, ününüz her şeydir. Yelp gibi sosyal medya ve inceleme siteleri sayesinde hızlı ve mükemmel bir çevrimiçi itibar oluşturabilirsiniz. Tek bir sorun var: İnternet hızlı hareket ediyor ve birkaç yanlış adım attığınızda, tam o 5 yıldız derecesine yükseldiğiniz anda kaya dibine vurabilirsiniz.
İtibar Danışmanları

Şu anda çevrimiçi bir itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi itibar danışmanlarımız, onu tespit etmeniz ve arama motorlarından sessizce kaldırmanız için gereken araçları sağlayabilir. Bir marka sorununa sahip olmadığınız için yeterince şanslıysanız (henüz), sizi markanız hakkında söylediklerinizden haberdar etmenize yardımcı olacak itibar izleme yazılımını size sunacağız.Sürecimiz Nasıl İşler

Arama sonucu kaldırma, bastırma, koruma ve inceleme yönetimini içeren çevrimiçi itibar yönetimi hizmetleri sunuyoruz.


Etkili Arama Teknikleri

Şirketinizden, adınızdan veya marka adınızdan herhangi bir sözü araştırmak ve tanımlamak.

İstenmeyen Bilgilerin Kaldırılması

Google, MSN ve Yahoo’daki ilk on arama sonucundan olumsuz geri bildirimleri kaldırma biçimimizi iyi ayarladık.

Olumlu Bilgiyle Değiştirme

Olumlu eleştirilerin spot ışığında tutulmasına yardımcı oluyoruz ve olumsuz eleştirilerin unutulmamasına izin veriyoruz.

Devam Eden İzleme Faaliyetleri

Yeni yayınlar her an görünebildiğinden, şirketiniz hakkında söylenenlere göz kulak olacağız.
Uzmanlığımız

Farklı işletmelerin ve bireylerin farklı itibar yönetimi ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Personelimiz onlarca itibar yönetimi servisini araştırıp gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüklerimizle geldi.
Çok çeşitli sektör ve alanlardan hem küçük hem de büyük hükümetlere ve işletmelere hizmet sunuyoruz.
Özel çözümlerimiz yalnızca kamu algısına değil, aynı zamanda belirli ürünler için sürücü satın alma anlayışımıza da odaklanmıştı.Kamuoyu algısı hayati derecede önemlidir, ancak tescilli çözümlerimiz aynı zamanda ürünleriniz veya hizmetleriniz için satışları yönlendiren konulara da odaklanmıştır.

Sunduğumuz şey

Yetenekli ekibimiz siz veya işinizle ilgili olumsuz ve istenmeyen İnternet bilgilerini düzeltmek için ters arama motoru optimizasyonunu kullanır. Şirketimizle ortaklık yaparak, olumlu ve güvenilir bir İnternet itibarını garanti ediyoruz. Sağladığımız İnternet itibar hizmetleri şunları içerir:

 • İftira dahil olmak üzere olumsuz İnternet haberlerinin kaldırılması;
 • Derecelendirmeleri ve hatalı değerlendirmeleri kaldırma;
 • Google, Yahoo ve Bing arama motorlarından sonuçların düzeltilmesi;
 • Davalar ve dava ile ilgili bilgilerin kaldırılması;
 • Kopyalama Raporlarını Silme
 • Dolandırıcı web sitelerini kaldırma
MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?