Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir. Daha fazla para harcayan müşteriler, daha sık girerler. Müşterilerinize tekrar satış yapmak, iletişim kurmak ve devam ettirmek için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.
Sunduğumuz Hizmetler


Online pazarlama, en popüler yöntemlerden biri olarak kabul edilir. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrim içi pazarlama kampanyasının potansiyelini seçer. Cep telefonu kullanıcıları daha fazla sayıda olduğu için, etkinliği ve bir mobil pazarlama kampanyası nihai başarı hala bugün pazarlama çok popüler bir yöntemdir bir online pazarlama kampanyası, beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır.


Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanarak elde tutulan cihazlarda web uygulamalarınız için kesintisiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Mobil Web siteleri hizmetleri

Tam hizmet veren bir ajans olarak, çeşitli mobil web hizmetleri sunuyoruz. Bu mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme içerir.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanan Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacıların hareket halindeyken müşterileri anında iletişim kurmasına ve bağlantı kurmasına olanak sağlar.
Ne yaparız?

Nurullah ERDOĞAN, dünyanın önde gelen markalarının çoğu için güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetiminin ve zengin analitik platformumuzun gücünü ortaya çıkaran stratejik hizmetlerimizden sürekli olarak haberdarlar. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimleri oluşturmak için SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-posta üzerinden çok kanallı yeteneklerimizden yararlanın.Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz

 

 • Mobil Web Siteleri
 • SMS Pazarlama
 • Mobil Arama Kampanyaları
 • Mobil Ticaret
 • 2D Barkodlar / QR Kodları
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • Mobil Pazarlama görüntüleme kampanyaları

MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?