Bağlı Kuruluş Pazarlama

Bağlı kuruluş pazarlaması, diğer kişilerin (veya şirketin) ürünlerini tanıtarak komisyon kazanma sürecidir. Beğendiğiniz bir ürün bulup başkalarına tanıtır ve yaptığınız her satış için kârdan bir parça kazanırsınız. Bağlı kuruluş pazarlaması, yerleşik pazarlama tekniklerini iş başarısı için teknolojiyle birleştirmenin uygun maliyetli bir yoludur.


Affiliate Marketing Nasıl Çalışıyor?

Ortak pazarlama, genellikle potansiyel bir müşteriyi başarılı bir şekilde yönlendiren veya sitenize yönlendirenlere komisyon veren bir tavsiye programı olarak tanımlanır. Bazen bir reklam ortaklığı İnternet programı olarak adlandırılır, çevrimiçi gelir elde etmenin en uygun maliyetli ve verimli yollarından biridir.

Şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi çevrimiçi olarak reklam veren insanlar ne kadar çok kişi olursa o kadar başarılı olursunuz. Bir bağlı kuruluş pazarlaması, esas olarak performanslarına dayalı olarak ödenen bir satış gücüdür. Bir bağlı kuruluş pazarlama programı oluşturmak, dikkatinizi işinizin diğer yönlerine odaklamanıza olanak sağlar.Bizim Değerlerimiz


Etkili Stratejiler

Ölçeklenebilir sonuçlar elde etmek için müşterilerin kişisel ihtiyaçlarına göre kişisel bir harita oluşturulur.Marka Şeffaflığı

Marka ağımız% 100 şeffaftır - reklamlarınızın nerede ve ne zaman gösterildiğini her zaman bilirsiniz.Proaktif Yönetim

Sonuçların en üst düzeye çıkarıldığından emin olmak için yeni üyeler almanıza ve var olanlarla iletişim kurmanıza yardımcı olacağız.Maliyet Etkinliği

Amacımız YG'nizi en üst düzeye çıkaran ve maliyetlerinizi düşük tutan Ortak Pazarlama hizmetleri sunmaktır.
Ne yapıyoruz?

 • Hedeflerinize uyan doğru bağlı kuruluş ağlarının seçilmesine yardımcı olun
 • Bağlı kuruluş programını seçilen ağlarda kurma
 • Ortaklık programınızı tanıtın; bağlı kuruluş başvurusunu inceleyin ve yeni üyelikleri kaydettirin
 • İştirakler için pazarlama teminatları oluşturun – resimler, afişler ve kataloglar
 • Aylık, haftalık ve özel bağlı kuruluş iletişimi
 • Bağlı kuruluşlar için veri yayınları ayarla
 • Bireysel bağlı kuruluşların performansını analiz edin ve onlara yardımcı olmak için onlarla iletişim kurun
 • Bağlı kuruluş pazarlama kanalının performansı hakkında periyodik raporlar


Neden bizi seçmelisiniz?

Ajans düzeyinde ilişkilerimiz, Komisyon Kavşağı, Etki Yarıçapı, eBay Kurumsal, CAKE ve LinkShare dahil olmak üzere tüm büyük ortaklık ağlarına yayılmaktadır. Bu ilişkiler müşterilerimiz için en iyi fiyatların alınmasını sağlamaya yardımcı olur. Satış Ortağı seçim sürecine metodik yaklaşımımızla birleştirilen mükemmel oranlar, Rise Interactive’in müşterimizin markalarını kucaklayan, dönüşümleri yönlendiren ve YG hedeflerine ulaşan yayıncılarla ortak olmasını sağlar.

MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?