SEO Uzmanı

kurumsal-seo-danismani

SEO Uzmanı kimdir?

SEO Uzmanı için istenebilecek birçok özellik yanında analitik düşünce yapısına da sahip olması beklenir. Çünkü bu özellik sayesinde potansiyel problemleri çözebilme becerisi, tahmin gücü, çözüm üretebilme yeteneği ile birlikte plan yapabilmesi sayesinde geniş bir yelpazede hizmet verebileceği anlamına gelmektedir SEO Uzmanı için.

kurumsal-seo

kurumsal-seo

Web site SEO hizmeti hakkında

Günümüzde birçok eşya için daha fazla tüketiciye ulaşabilmek adına web siteleri kullanılmaktadır. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, kozmetik ya da elektronik ev eşyalarının satışı, aksesuar ve farklı birçok sektörde bir sürü yedek parça satışı yapılan web siteleri var kullanılan. Bu şekilde kullanılan web siteleri SEO hizmetinden yararlanmak isteyeceklerdir. Çünkü SEO hizmeti ile hedef kitleye daha hızlı ulaşarak hem web site trafiği ve bilinirliği arttırılır hem de belirlenen bütçe ile daha karlı bir reklam yapılmış olunur.

İyi bir şekilde kurgulanan SEO stratejisiyle sektör rekabetleri araştırılarak belirlenen anahtar kelimeler, hedef kitle ile oldukça geniş müşteri potansiyeline ulaşılarak satışlar arttırılabilir. Sektörel araştırmaların iyi yapılmasıyla gerekli analizlerin doğru yapılmış olması da artı etkenlerdendir. Bunun için de iyi bir SEO Uzmanı öncelikle hedefleri hizmeti isteyen kişiden öğrenerek ve kelimeleri, kitleyi buna göre belirleyerek çalışmalarına başlayacaktır. Böylelikle en yüksek verimin alınabilmesi için gerekli ilk adım atılmış olacak.

Kurumsal SEO Uzmanı kimdir?

Kurumsal SEO Uzmanı kurumsal firmaların ya da bilinen markaların web siteleri için destek ve hizmet aldığı kişilerdir. Diğer SEO uzmanlarından sadece bir kaç fark ile ayrılmaktadırlar. Kurumsal diğer çalışmaların yanı sıra yani kurumsal hedef kitle ve anahtar kelimelerinde dışında aynı zamanda marka değerini arttırmak için de çalışmalarını yapıp web sitesinin bütününe de odaklanır.

kurumsal-seo-uzmani

kurumsal-seo-uzmani

Bu da kurumsal firmalar için önemli bir faktördür. Çünkü web sitesi aynı zamanda o kurumsal firmayı ve markasını da temsil etmektedir. Böylelikle markanın da güvenilirliği arttırılarak potansiyel müşteri portföyü daha da arttırılmış olacak ve satışların da bununla birlikte artışı gözlemlenecektir. Birlikte çalışılan profesyonel bir Kurumsal SEO Uzmanı sunacağı raporlarla da bunları göz önüne serecektir. Bu sayede de kurumsal firmaların akıllarına takılan sorular mutlaka cevap bulacaktır. Çünkü analiz yeteneği ile birike raporlama ile ilgili de tecrübelere sahip olan bütün uzmanlar düzenli olarak bu verileri sunmaktan çekinmezler.

Web Tasarım & SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN, Türkiye’nin tüm 81 il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerinde profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyor. Tüm illerin yanı sıra ilçelerde de bu hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizde Web Tasarım, SEO, E-Ticaret, Grafik Tasarım, Dijital Reklam gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?