Tıklama Başına Ödeme

PPC, tıklama başına ödeme anlamına gelir; bu, reklam verenlerin, reklamlarından biri her tıklandığında bir ücret ödediği bir internet pazarlama modelidir. Temel olarak, bu ziyaretleri organik olarak “kazanmak” yerine, sitenizi ziyaret etmenin bir yoludur. Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler biçimlerinden biridir. Biri, iş teklifleriyle ilgili bir anahtar kelimeyle arama yaptığında, reklam verenlerin bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleştirme teklifi vermesini sağlar.
PPC Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış strateji ve raporlamayı özelleştiriyoruz.
Hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmayı, potansiyel müşterileri arttırmayı veya marka bilincini artırmayı sağlıyoruz.
Tıklama Başına Ödeme Hizmetleri


PPC Denetimleri

PPC Denetim sürecimiz denetim amacını, kapsamını anlamak ve veri analizine öncülük etmekle başlar.


Bing Reklamları

Şirketin 129 milyon karşılaştırmasız arama yapan kişilere yardım eden reklamcılık hizmeti olarak, şirket tıklama başına ödeme hizmeti en önemli unsurdur.Sosyal Reklamcılık

Nurullah ERDOĞAN, hedef kitlenizi çok fazla hedeflenen eylemlere yönlendirebilecek ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, hizmetinize veya ürününüze ilgi duyduğunu belirten bir kitleyi hedefliyor olacak.Google AdWords

Bize yönetimi vermek, başka bir tam zamanlı çalışanı işe almanın ek bir maliyeti olmadan tam zamanlı bir AdWords uzmanının avantajını sağlar.


Yeniden Pazarlama ve Yeniden Hedefleme

Web sitenizi ziyaret etmeye hazır olan kişilere pazarlama yaparak yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırın.


Tıklama kampanyası başına ödemenizin kısa süreci:

Tıklama başına ödeme (PPC) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

 • PPC arama kampanyası stratejisi
 • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
 • Reklamın yaratıcı gelişimi
 • Kampanya kurulumu
 • Teklif yönetimi ve yatırım getirisi takibi
 • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirme
 • Kampanya yönetimi ve analiziTeslimat ve Raporlama

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi konusundaki başarısını aylık olarak bildiririz ve bir sıra raporu oluştururuz, böylece ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıralandığınızı bilirsiniz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerlemesini, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için ekibinizle birlikte bir saatlik bir arama yaparız.

MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?