Web Tasarım ve Önemi

web-tasarim-nedir

Web Tasarım ve Önemi

Web Tasarım günümüzde en popüler ve en uygun bütçe ile yapılabilecek bir reklam türüdür. Hizmet veya Ürün satıyorsanız Dijital Medya’da ulaşabileceğiniz hedef kitle çok daha geniştir. Bir şeyi pazarlamak için onlarca çaba veriyorsunuz normal yaşantıda. Örneğin, broşür çalışması ile hedef kitlenizi kendinize çekmeye çalışıyorsunuz fakat broşür tasarımı için, baskısı için, dağıtımı için hep ayrı ayrı bir masraf ödemek zorunda kalıyorsunuz. Dağıtımdan sonra ise beklenen sonuçlarda haliyle alınamıyor. Dijital ortamda yapacağınız çeşitli çalışmalar ile onlarca kitleye kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

mobil-uyumlu-web-tasarim

mobil-uyumlu-web-tasarim

Çağımızın çoğu firması ve kişileri artık internet ortamında bazı şeylerin daha kolay olduğunu görmekte ve onlarda Dijital Dünya içerisine giriş yapıyor. Bir web sitesi size birden fazla şey katabilir. Örneğin; Markanızın bilinirliğini artırır, Potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz, İnsanlara güven verirsiniz, Düşük bütçe ile daha fazla satış elde edebilirsiniz, Rakiplerinizden çok daha fazla öne çıkabilirsiniz. Bir sürü kriterlerde bu tarz pozitif şeyler elde edersiniz. Günümüz insanları yemek siparişini dahi internet üzerinden vermekte.

Ne satarsanız satın internet ortamında ihtiyacı olan kişiler bir şekilde size ulaşarak o ihtiyacını sizden alacaktır. Web tasarım yaptırırken sade, kullanışlı, mobil uyumlu (responsive), akıcı bir site yaptırmanızı tavsiye ederim. Her yaştan kullanıcının sizin sitenize girdiğinde kolay bir şekilde ihtiyacına ulaşabilmesini sağlamak temel ve birinci kuralınız olmalıdır. Web sitenizi sürekli güncel tutmak yeni ürünlerinizi/hizmetlerinizi eklemeniz gerekmektedir.

ankara-seo-uzmani-1

ankara-seo-uzmani-1

Bunun yanı sıra sitenizin dijital reklamlarını da aksatmayın. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları, Google AdSense reklamı, Google AdWords reklamları gibi çalışmaları da ufaktan da olsa verin. Sosyal Medya reklamlarınızın da sizlere ciddi anlamda geri dönüşler getireceğini unutmayın. Facebook, İnstagram gibi sosyal medya sitelerinde de her zaman aktif ve güncel tutun profillerinizi. Sosyal medya sitelerinde günümüz kullanıcıları çok fazla sayıda ve sürekli aktif etkileşim içerisindeler.

Çeşitli görseller ile hedef kitlenize sürekli olarak görünür kalın. İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız sanal pazarlar üzerinden firmanız veya şahsınız adına mağazalar oluşturabilirsiniz.

Sanal Mağaza satışı

Kullanabileceğiniz bazı sanal mağaza imkanı sunan firmalar;

-Gitti Gidiyor

-N11

-E-Ptt Avm

-Amazon

Bu firmalarla irtibata geçerek satışlarınızı bu siteler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret

Ayrıca kendi adınıza ve sahibi siz olduğunuz bir E-Ticaret sitesi de açabilirsiniz. Satıcılar genelde bütçeleri kısıtlı ise E-Ticaret sitesi yaptırma taraftarı değildir. E-Ticaret sitesi için bir çok gider ortaya çıkıyor. Sanal posu, tasarımı, yazılımı vb. türde giderler. Bu sebepten dolayı ilk aşamada bütçeniz E-Ticaret sitesi yaptırmak için uygun değilse sizlere önerimiz sanal mağaza satış sistemi ile dijital ortama girmenizdir. Nurullah ERDOĞAN olarak bir çok isteğinizi ve ihtiyacınızı yerine getirebiliriz. Ankara web tasarım, Ostim web tasarım, İvedik  web tasarım, Sincan web tasarım, Kızılay web tasarım, Çankaya web tasarım, Balgat web tasarım, Batıkent web tasarım, Yenimahalle web tasarım hizmetimiz mevcuttur. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tüm hizmetlerimiz aktif şekilde sizlere sunulmaktadır. Yozgat web tasarım, Konya web tasarım, İzmir web tasarım, Diyarbakır web tasarım başlıca hizmet verdiğimiz birkaç ilimizdir.

E-ticaret-uzmani

E-ticaret-uzmani

İhtiyacınız olan her hizmet için kusursuzca profesyonel bir şekilde sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tarafımıza ulaşarak dilediğiniz hizmet hakkında ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz.


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?