Yerel İşletme Pazarlaması

Yerel pazarlama, başarılı ve kapsamlı bir İnternet pazarlama stratejisinin çok önemli bir yönüdür. Birden fazla lokasyona sahip işletmeler veya daha fazla yerel müşteri arayan şirketler için, SEO’ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır; Aslında, hedefli bir yerel izleyici kitlesine pazarlama, kendi benzersiz stratejilerini gerektirir. Doğru yapıldığında, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalaşmalarını geliştirmelerine, topluluklarıyla olumlu ilişki kurmalarına, müşteri sadakatlerini artırmalarına ve daha yüksek dönüşüm oranları sağlamalarına olanak tanır.
Hizmet Süreci

Aşağıdaki grafik, her yerel pazarlama tekniğinin bir özetidir ve aşağıda ayrıntılı olarak her kategoriye çalışıyoruz.


WEB SİTESİ OPTİMİZASYONU

İŞ LİSTELERİ

KALİTE YAPISI

YORUMLAR & DEĞERLENDİRMELER

PPC & ÇAĞRI TAKİPYerel Pazarlama HizmetlerimizYerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yerel bir SEO kampanyası uygulamak, müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir. Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin Google Web Yöneticisi gibi platformlara bir XML site haritası göndermeyi içeren sıralamaları belirleyen büyük arama motorları tarafından doğru ve tam olarak dizine eklenmesini sağlıyoruz.
Google+ Yerel İşletme Sayfalarını, sizi arama sonuçlarında en üst düzeye çıkarabilecek ve işinizi yüksek oranda hedef alan müşterileri çekebilecek uygun resimler, videolar, açıklamalar ve diğer ilgili faktörlerle optimize etme konusunda uzmanız.

DETAYLI BİLGİ AL

Yerel İşletme Rehberi Listeleri

Nurullah ERDOĞAN ayrıca Yelp ve Google İşletmem gibi çok sayıda çevrimiçi işletme dizininde müşteri listeleri oluşturur. Bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde artırmak için Google+ Yerel. Öncelikli hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür ve erişilebilir hale getirmektir ve fiziksel telefon rehberinin popülaritesinin düşmesine rağmen, bir çevrimiçi iş rehberi şimdi bu hedeflerin her ikisine de ulaşmak için en iyi yöntemdir.Yerel PPC

Tıklama başına Yerel Ödeme, yerel işletmenize potansiyel müşterileri almaya ve bunları tekrarlayan müşterilere dönüştürmeye hazır hale getirmeye hazır olmanın en hızlı yoludur.
Yerel PPC Reklamları yalnızca çok sınırlı bir Coğrafi Alanda, çoğunlukla dükkanınızın veya ofisinizin 50 mil telsizinde arama yapan kişilere gösterilir.
Şu anda satın almaya hazır olan kişilerden web sitenize yalnızca yüksek trafik hedefli trafik elde edersiniz. Çok etkili, daha az pahalı ve olumlu sonuçlar veriyor.

DETAYLI BİLGİ AL
Sosyal Medya Pazarlamacılığı (SMM)

Müşterileriniz sosyal medya kullanıyor ve satın alma kararlarını etkilemek için orada olmalısınız. Müşterilerle etkileşime geçiyorsunuz. Sosyal medya pazarlaması, markanızı doğru hedef kitleye iten motordur.
Müşterilerinizi bulmanız ve etkileşim kurmanız için gereken tüm teknolojilerde size yardımcı oluyoruz. Hedef kitlenize en uygun kanalları ve medya platformlarını seçmenize yardımcı oluyoruz.

 • Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ara bağlantı
 • Bloglar
 • Dijital Video
 • iPhone Uygulama
 • Android Uygulama
 • Facebook Uygulamaları
DETAYLI BİLGİ AL


6x
Büyüme ve anahtar kelime sıralaması


398%
Organik trafik artışı


1105%
En iyi 10 sıralama


129%
Ziyaret süresi artması
MüşterilerNe Dedi?


SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer pek çok şey gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel sitelerden biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir iş çıkardınız teşekkürler.

  Ömer MÜLAYİM
  MLY Oto Aksesuar
 • Web sitemi ve SEO hizmetimi Nurullah ERDOĞAN'dan aldım ve iyi ki de almışım 🙂 SEO çalışması ile 100'ün üzerinde anahtar kelimede 1.sayfadayız. Dijital ortama girdiğimden beri işlerim harika gidiyor teşekkürler.

  Duygu ÇEBİ
  Duygu ÇEBİ
  Grapon Photo Booth
 • Firmam için ilk kez web sitesi yaptırmak istedim ve Nurullah ERDOĞAN ile tanıştım. Söylenenden fazlasını yaparak tarafıma web sitemi teslim etti. Hizmetim boyunca tek memnun kaldığım ve çalışacağım kişidir kendisi.

  Fatih ARSLAN
  Fatih ARSLAN
  Boyasız Göçük Düzeltme Ankara
 • Uzun yıllardır Nurullah bey ile çalışıyoruz. 1 den fazla web sitesi yaptırdım ve gayet memnunum. Her türlü konuda kusursuz hizmet veriyor. E-ticaret sitem ile bir daha çalışma fırsatı bulduk teşekkürler.

  Yusuf BOZDAĞ
  Yusuf BOZDAĞ
  Aktar Gross - Fit İxir - Prost-Ex
 • Volvo servisimiz için web sitesi yaptırmak istiyordum. Nurullah bey ve Ekibi ile tanıştık. Kısa sürede profesyonel bir iş çıkardılar. SEO çalışması ile de istediğimiz anahtar kelimelerde 1.sayfaya getirdiler.

  Yasin YILMAZ
  Yasin YILMAZ
  Volstar Volvo Servisi
 • Yaklaşık olarak 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Web sitesi, Sosyal medya, Sanal pazarlar, Grafik tasarım gibi bir çok hizmetimi Nurullah beyden alıyorum. Sorunsuzca bir hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

  Fatma KOPAL
  Fatma KOPAL
  Gece Dolabı İç Giyim
 • Nurullah bey ile 3 yılı geçkin süredir beraber çalışıyoruz. Kesintisiz, sorunsuz ve profesyonel hizmetler veriyorlar. Yeni projelerde görüşmek üzere teşekkürler.

  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ
  Mustafa YABAŞ - Aktör
 • 5 yıl gibi bir süredir Nurullah beyle çalışıyoruz. Dijital ortamdaki bütün işlerimizi eksiksiz giderdiği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Rıdvan ŞEKER
  Rıdvan ŞEKER
  Metropol Halı Yıkama


ÜcretsizTeklif İsteyin


İsim Soyisim*

Telefon Numarası*

E-Mail Adresi*

Web Site Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi konuda hizmet istiyorsunuz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?