Yetita Mini Arama Motoru

yetita-arama-motoru

Yetita Mini Arama Motoru Nedir?

Web sitelerinin kullanıcılar tarafından eklendiği, yöneticilerin kontrollerinden sonra onaylandığı ve arama algoritmasının bulunduğu tamamen özgün bir arama motorudur.

Mini anlamını ise, diğer arama motorlarından API almadığı için yetersiz dataya sahiptir. Bu nedenle bir süre mini olarak anılacaktır. Big datayı yeni oluşturan aslında okyanusta bir kum tanesiyiz. Lakin 3 yılda yaptığımız güncellemeler ve destekler ile iyi bir noktaya geldi.

Türk yazılımcıların geliştirdiği, tüm cihazlara uyum sağlayan özel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcıların sitesi ekleyerek ayrıca reklam verebildikleri bir platformdur.

Yazılımı, tasarımı ve kurgusu tamamen özgündür ve kendi datasını sağlayarak her gün bu datayı büyütmektedir.

Yetita mini arama motoru seo ile ilgilenenler için ve sitesinin bazı anahtar kelimelerde yükselmesini isteyenler için eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır. Otoriter bir yapıya sahip olduğu için web sitenizi ekledikten sonra sitenizin yavaşça anahtar kelimede yükseldiğini görebilirsiniz. Ayrıca Yetita.com ‘dan Do-Follow link çıkışı satın alabilirsiniz.

Do-follow link çıkışı nedir?

Dofollow link, bir web sitesinden diğer bir web sitesine link verirken “ben bu sitenin içeriğine güveniyorum, aynı zamanda kefilim” demenin bir başka yoludur. Dofollow verilen linkler, bir bakıma arama motorlarının o linki takip etmesini, içeriğini indexlemesini öneren linklerdir.

Domain otoritesi yüksek ve blog sayfası ile kendisini besleyen, bu süreçte ise sadece eklenen siteleri göstermekte, reklam verenlerin siteleri ise üst sıralarda yer almaktadır.

Sizde destek olmak ve bu platformda yer almak için sahip olduğunuz yada yönettiğiniz web sitelerini ekleyebilirsiniz.

Yetita Mini Arama Motoru

E-Posta: info@yetita.com

Web: www.yetita.com


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.