Nurullah ERDOĞAN – Web Tasarım ve SEO Uzmanı

Nurullah ERDOĞAN Web Tasarım ve SEO Uzmanı, Ankara’da doğdum ve burada ikamet etmekteyim aslen Yozgat’lıyım.
2008 yılında teknoloji eğitimleri veren özel bir firmada web tasarım elemanı olarak bilişim alanına ilk adımımı attım. Kariyerime Web Tasarım Uzmanı, SEO Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, E-Ticaret Uzmanı olarak profesyonel bir şekilde devam ediyorum.

2009 yılına kadar başta sistem ve network eğitimleri olmak üzere takiben grafik ve web tasarım eğitimleri aldım.
Bilişim teknolojilerine olan özel ilgim gün geçtikçe beni içine çekmeye başladı.

İnternet ve reklam çalışmalarına olan ilgimi çalışma hayatıma taşıyarak kendimi İnternet reklamcılığı alanında geliştirmeye başladım.

2010 yılından beri bilgisayar ve İngilizce alanlarında sektörde öncü özel eğitim kurumlarının internet sitelerinin SEO çalışmalarını ve AdWords hesaplarını yönetmeye başladım.

2011 yılının başında özel eğitim firmasında Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni olarak bilgilerimi öğrenmek isteyen kişilere aktarıyorum.

2012′nin son çeyreğinde bir “Dijital Pazarlama Ajansı” girişimi ile bir hayalimi gerçekleştirmiş bulunuyorum. Bu girişimim “STM Medya – Dijital Pazarlama Ajansı” dır.

2014 yılının 2. çeyreğine yeni ajansım olan Ket Web Dijital Medya Ajansı’nın kurucusu ve yöneticisi olarak başladım. Çalışmaları ile çok ciddi referanslar elde etmiş ajansa yeni referanslar elde etme yolunda artık bizlerde dahil olmuş bulunmaktayız.nurullah-erdogan-2023

Nurullah ERDOĞAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nurullah ERDOĞAN

Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN kimdir? Nurullah ERDOĞAN bilişim alanında hizmet veren profesyonel uzmandır. Ankara Web Tasarım, Ankara SEO başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Email: info@nurullaherdogan.net

Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulv. No:3 Next Level Plaza A Blok 22. Kat No: 121, Ankara, Çankaya, 06200, Türkiye

Cinsiyet: Erkek

İş ünvanı: Web Tasarım ve SEO Uzmanı

Yardıma mı ihtiyacınız var?