Grapon Fotoğraf Kabini

Web Tasarım & SEO

SİTEYİ ZİYARET ET


MüşteriHakkında


grapon-logo


Grapon fotoğraf otomatı sayesinde acil fotoğraf ihtiyacı olan insanlar öncelikle çok ekonomik, hızlı ve kaliteli bir şekilde her türlü fotoğraf ihtiyacını karşılayabilirler. Bunun için zaman kaybetmeden ve her şeyden önemlisi fotoğraf çekimi işlemini kendisi kontrol ederek beğenmediği pozu değiştirme şansına sahip olurlar.

Grapon Fotoğraf Kabinleri; Türkçe, İngilizce, Arapça dilleriyle ve farklı ödeme sistemleri ile çalışabilen, fotoğraflarınızı full HD kalitesinde çeken otomatlardır. Biyometrik, vesikalık ve eğlenceli fotoğraf ihtiyaçlarınızı 1 dakika içinde karşılayan otomatlarımız, uluslararası ICAO standartlarında baskı yapıyor. Eşsiz yüz tanımlama sistemiyle vize veya her türlü resmi işlemlerinizde istenilen ölçüde BİYOMETRİK fotoğraf çekimini otomatik olarak yapabilen fotoğraf kabinidir.


grapon-1
grapon-2
grapon-3

Bu Proje Hakkında

Firmanın sıfırdan Web sitesi ekibimiz tarafından yapılmıştır. 2016 yılından beridir bizi tercih etmişlerdir. Firmanın ilerleyen zamanlarda da SEO çalışması için anlaşma sağlanmış olup SEO hizmeti de verilmiştir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?