Ankara SEO Uzmanı ile sizde popüler olun! 2022 SEO Ajansı

seo-uzmani-ankara-nurullah-erdogan

Web Tasarım ve SEO Uzmanı Ankara

SEO kısaca arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında bulunulur hale getirilmesi işlemidir. Bu işlemi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. SEO bilgisi olmayanların anlamayacağı önemli noktaları sadece SEO Uzmanı olan kişiler bilebilir. Arama motoru optimizesi ince bir işçiliktir. Web site sahipleri SEO çalışmalarında Uzmanından yardım alamadan başarı sağlayamaz. Arama motorlarında bulunabilir olmak, site sahiplerine ticari kazançlar sağlayacağı için mutlaka SEO Uzmanıyla çalışmak zorundadırlar.

seo-uzmani-nurullah-erdogan

seo-uzmani-nurullah-erdogan

 

SEO Uzmanları Ne İş Yapar?

Web siteleri için Google’de bulunabilir olmak ve belirli bir konumda bulunmak çok önemlidir. Site sahipleri bu gerçekliğin farkındadır ve sitelerini üst sıralara taşıyabilmek için savaş verirler. Basit SEO bilgileri, site sahiplerine çok küçük faydalar sağlar. Örneğin sürekli içerik eklenmesi, özgün içeriklerle sitenin zenginleştirilmesi bunlardan sadece birkaçıdır. Geriye kalan ve Google için önemli olan bazı altyapı çalışmalarını sadece SEO uzmanları yapabilir.

Web siteleriyle arama motorlarında iyi bir konum elde etmek isteyenlerin mutlaka SEO uzmanlarıyla çalışması gerekir. Bunun farkında olan webmasterler, sitelerini uzman ellere bırakırlar. Peki, kısaca bu uzmanlar neler yapar?

İşte bazıları;

-Site analizini yaparak eksiklerini tespit ederler.
-Sitenin içerik sağladığı yani hizmet sunduğu kategoride en çok aranan kelimeleri tespit ederler.
-Tespit edilen bu kelimelerle rakipler belirlenir ve tam anlamıyla SEO çalışmalarına başlarlar.
-Web sitesi Google’de aranan kelimeler için altyapı anlamında bulunabilir hale getirilir. Bu işlemin sırrına sadece SEO uzmanları sahiptir.
-Site için link çalışmaları yaparlar ve kalitenin oluşmasını sağlarlar…

seo-geri bağlantı

seo-geri bağlantı

Ankara’da SEO Uzmanlığı Önerisi

Siteler için SEO hizmeti veren çok fazla kişi ve kurum mevcuttur. Ankara SEO uzmanlığı konusunda, alanında uzman olarak önerebileceğimiz isim Nurullah ERDOĞAN’dır. Nurullah ERDOĞAN, yaptığı çalışmalarda başarı odaklı çalıştığı için istenilen konuma gelmeden aldığı işi bırakmamasıyla ünlü bir Web Tasarım ve SEO Uzmanıdır. Yukarıda anlattığımız çalışmaları en ince ayrıntısına kadar yapmakta ve rakiplere fark atma konusunda site sahiplerine yardımcı olmaktadır.

var-1n için seo-deneyin

var-1n için seo-deneyin

Her türlü web sitesini bulunabilir hale getiren Nurullah ERDOĞAN, SEO uzmanlığı konusunda yaptığı çalışmalarla Ankara’da en iyi tanınan isimlerdendir. Sitesini Google’de belirli bir yere taşıyıp ticari kazanç sağlamak isteyenlere her konuda yardımcı olan SEO Uzmanı Ankara Nurullah ERDOĞAN, hizmet kalitesi bakımından gerekli bilgilendirmeleri de anlık olarak müşterisi olan webmasterlere sunmaktadır.

 

Bize En Çok Sorulan Sorular

 

Bir kuruluşun ticari hayatını sürdürebilmesi ve gelişmesi için ilk gerekli olan şey temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO ise aynı şekilde bir şirketin dijital pazarlama yatırımıdır. Dijital mecranın her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’da var olabilmeniz gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

Google’da mevcut aramada yer almak, üst sayfalarda yer almak ve kalıcılığını sağlayabilmek 4 ay ile 12 ay arasında değişen bir zaman gerektiriyor. Bu zaman aralığını belirleyen en önemli kriterlerin başında, anahtar kelime (keyword) hacmi, Rekabet siteleri, web sitenizin Google algoritmasına uyumluluğu, sitenin sunumu, dinamik yapısı, hedef kitlesine göre planlanmış olması ve sektördeki rekabet hacmi gelmektedir. Biz Nurullah ERDOĞAN olarak, bu süre ve süreçlerde bilinçli ve deneyimliyiz. Gerekli tüm tespitleri en başta belirleyip hemen işe koyuluyoruz.

Google’da üst sayfa sıralarda yer aldığınızda, organik bir şekilde trafik artışları da almaya başlayacaksınız. Çalışmalarımız sonucunda Trafik artış oranlarımız her geçen zaman, bir önceki zamana göre ortalama oalrak %15 ile %60 arasında izlemektedir. Her ay düzenli olarak müşterilerimize çalışma raporları içerisinde, sıralama takipleri, trafik raporları Vb. grafikler ile sunumlar yapmaktayız.

Nurullah ERDOĞAN ajansı olarak, aylık çalışma bazlı 3 ayrı SEO paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 950 TL ile 2.750 TL aralığında değişmektedir. 3 aylık veya üzeri alımlarda, tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. SEO çalışma fiyatı için önceden sitenizi ve anahtar kelimelerinizi analiz etmemiz gerekmektedir.

Detaylı fiyat bilgisi için Fiyatlar Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.