İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım Ajansı 2022

ivedik-web-tasarim-ajans

İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım Ajansı

İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım firmamız, web siteleri olarak kamu ve özel kuruluşların internet ortamındaki dijital kimlikleri konumundadır. Nurullah ERDOĞAN web sitemiz üzerinden tüm hizmetlerimizi, müşterilerimize, güvenli bir şekilde sunuyoruz. İvedik web tasarım ve İvedik SEO hizmetlerimizi, Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırıyoruz.

Özel ve kamu kurumlarının ihtiyacı olan web site tasarımlarını, talep eden kuruluşun bulunduğu sektörün yapısına uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Kalite ve güvene önem verdiğimiz için web tasarımı gibi diğer tüm hizmetlerimizi profesyonel olarak uzman ekiplerimiz ile veriyoruz.

Acil ihtiyacı olan kuruluşlara, hazır web tasarımlarımız arasından seçenekler sunuyor, firma bilgilerine göre uyarlayarak hemen yayına başlamasını sağlıyoruz.

ivedik-seo-ivedik-web-tasarim-e-ticaret

ivedik-seo-ivedik-web-tasarim-e-ticaret

Web Tasarımlarının Önemi

Dijital destek firması olarak, Ankara web tasarım firmaları arasında önemli bir konumda bulunuyor ve müşterilerimize uygun fiyat, kalite ve güven unsurları ile hizmetlerimizi veriyoruz. Web sitemizi ziyaret edenler, hangi hizmetleri alabileceklerini görebiliyorlar.

Web tasarımı hizmetlerinin kalitesi, firmalar için çok önemlidir. Firmalar, kurumsallaşmak ve markalaşmak için iyi tasarlanmış bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Tasarımı iyi olmayan bir web sitesi, firmanın müşteri gözündeki itibarını düşürecektir.

Bunlar bir bütün olarak web sitesi tasarımlarının önemini ortaya koymaktadır. Firmamız, sektörlerin yapısına ve aynı sektörde bulunan diğer kuruluşların web sitelerini analiz ederek, en iyi çalışmaları ortaya koymaktadır.

Kurumsal ve Bireysel Profesyonel SEO Çalışmaları

Günümüzde, tüm dijital erişim platformları için SEO çalışmaları büyük önem kazanmaya başlamıştır. İvedik SEO desteği almak isteyenler, firmamız ile iletişime geçerek, kullandıkları web siteleri için hizmetleri taleplerinde bulunabiliyorlar.

SEO uzmanlarımız aracılığı ile vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, web sitelerini arama motorlarında popüler yapıyor, liste başında yer almasını sağlıyoruz.

SEO çalışmalarımızı, site içi ve site dışı olarak ayırıyor, her iki türü de web sitelerine uyguluyoruz. Dijital dünyada profesyonel hizmet vererek, firmaların web sitesi ihtiyaçlarını karşılıyor ve bu web sitelerini etkin kullanmalarını sağlıyoruz.

SEO çalışmalarımız ile web sitelerinin içerik düzenlenmesini, daha fazla ziyaretçinin erişim yaparak, uzun süre sitede kalmasını sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde firmalar, web siteleri üzerinden ürün ve hizmet reklamlarını daha kaliteli yaparak tanınırlıklarını artırabiliyorlar.

ivedik-seo-ivedik-web-tasarim

ivedik-seo-ivedik-web-tasarim

Sizlere sunmuş olduğumuz Hizmetlerimiz

Web sitemizin, kategori başlıkları arasında yer alan hizmetlerimiz başlığı altında, profesyonelce vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz yer alıyor. Hizmetlerimiz arasında, arama motoru optimizasyonu, yerel işletme pazarlaması, çevrimiçi varlık analizi, mobil pazarlama hizmeti, sosyal medya pazarlamacılığı gibi tüm dijital hizmet türleri yer alıyor. Nurullah ERDOĞAN olarak, müşterilerimize, sitemizde bulunan canlı destek asistanı ve Whatsapp canlı mesaj bölümünden istedikleri zaman bizlere ulaşabilme imkanları sağlıyoruz.

Profesyonel Ankara Dijital Pazarlama

Dünya genelinde, dijital pazarlama yöntemleri aktif olarak kullanılmaktadır. Ankara SEO hizmetleri veren bir firma olarak, web sitelerinin erişim oranlarını artırıyor, bireysel ve kurumsal web siteleri üzerinden daha fazla pazarlama yapılmasını sağlıyoruz. Dijital pazarlama yöntemleri sayesinde, firmalar ürünlerini müşterilerine direk olarak daha kolay ve uygun fiyatlarla ulaştırabiliyorlar. Bu alanda başarılı olabilmeleri için web sitelerinin erişim hızının yüksek, içeriklerinin uygun bir şekilde düzenlenmiş olması gerekiyor. Ekiplerimiz yaptıkları çalışmalar ile kurumsal ya da bireysel tüm web sitelerine bu hizmetleri veriyorlar.

Ankara E-ticaret sitesi

Online hizmetlerin gelişmesi ve web sitelerinin kalitesi sayesinde e-ticaret işlemleri daha kolay yapılmaya başlanmıştır. Firmamız, İvedik e-ticaret destek hizmetleri kapsamında, firmalara e-ticaret web tasarım hizmeti ve web sitelerine SEO desteği vermektedir. E-ticaret siteleri sayesinde, firmalar, dünya genelinde daha fazla müşteri bulabilmektedir. Tüketiciler de ihtiyaçları olan tüm ürünleri e-ticaret sitelerinde daha uygun fiyatlara bulabilmekte ve online olarak satın alabilmektedir. E-ticaret hizmetlerimizde, firmaların kullandıkları internet sitelerinin hızını artırma yöntemlerini uyguluyor, kodlama hatalarını gideriyoruz.

ivedik-seo-2020

ivedik-seo-2020

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya platformları, tüm sektörlerde en güçlü iletişim araçları olarak kullanılmaya başlamıştır. Hizmetlerimiz arasında yer alan sosyal medya pazarlamacılığı çalışmalarımızda, firmaların, müşterilerine daha rahat erişebilmelerini sağlıyoruz. Sosyal medya hesapları, firmaların tüm reklam işlemlerini daha hızlı ve daha ekonomik maliyetlerle yapılmasını sağlamaktadır.

Ankara merkezli olarak hizmet veren Nurullah ERDOĞAN web sitemiz üzerinden müşterilerimiz ile iletişim kuruyor, kendilerine güvenli, kaliteli, gizlilik ilkelerine uygun hizmetler veriyoruz. Sosyal medya hizmetlerinde vermiş olduğunuz destekler ile firmaların, farkındalıklarını, tanınırlığını, marka bilinirliğini ve pazarlama oranlarını artırıyoruz. Hizmetlerimizi ve fiyat seçeneklerimizi incelemek isteyenler, web sitemizi inceleyerek aradıkları tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilecektir. İvedik SEO ajansı olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İvedik Google SEO uyumlu Web tasarım ve E-ticaret sitesi

İvedik Web Tasarım ajansı olarak yıllardır hizmet üretmeye devam ediyoruz. Günümüzdeki web sitelerinin bir çoğu Responsive (cihaz uyumu), SEO uyumlu, Kullanıcı deneyimi, Hızlı, Güvenilir ve Otoriter durumda değiller. Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak yaptığımız ve yapıyor olduğumuz tüm web tasarımlarda, e-ticaretlerde ve özel yazılımlarda bu ve bunun gibi önemli kriterlere önem veriyoruz. Her firmanın dijital dünya içerisinde olması gerektiği, dijital mecralarda bulunabilirliği, hedef kitlesine uygun bir şekilde içerik ve tasarımların dizayn edilmesi gibi tüm hususlarda profesyonel olarak destek ve hizmet sunuyoruz. İvedik ve çevresinde faaliyet gösteren tüm kişi ve firmalar için kusursuz % 100 başarı oranı ile ajans olarak hizmetler üretiyoruz. Çağımız dijital dünya ile iç içe entegreli olarak hareket ediyor, toplum neredeyse tüm ihtiyaçlarını ve araştırmasını internet üzerinden yapıyor. Hal böyle olunca bize ve firma sahiplerine büyük bir alan içerisinde hizmet verme pozisyonu doğuyor. Bir çok ajans benzer hizmetleri sunsa da bir çoğu detaylı bir şekilde bizler gibi kaliteli ve profesyonel hizmetler üretemiyor. Bu sebepten dolayı tercihinizi her zaman kurumsal olan ajanslardan yöne kullanın.

Kurumsal bir web sitesine sahip olduğunuzda ve kullanıcı deneyimini sunduğunuzda sitenize gelen müşterilerin bir çoğu  mutlaka satışa dönüşecektir. Bir web sitesi yapmak günümüzdeki imkan ve teknoloji ile artık çok kolay. Fakat algoritmik özel çalışmalar, SEO’ya uygun alt yapı ve uyumluluk, site içi optimizasyonlar, özel özgün üretilen içerikler, hızlı, güvenli ve profesyonel web sitelerini yalnızca bu sektörde yıllarca hizmet üretmiş, bir çok referansa sahip, işini şeffaf ve legal olarak yapan ajanslara veya kişilere teslim etmeniz sizler için her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Amaç sadece firmamın bir web sitesi olsun, Google’da yazınca çıksın başka da bir şey istemiyorum gibi düşünce yapısı olmamalı. Web siteniz internet üzerinde ne kadar kaliteli ve profesyonel olursa siz veya markanız da daha fazla tanınır, marka değeri artar, satışlar artar ve sizlere çok büyük katkı sağlar.

Neden SEO uyumlu web sitesi? Nedir bu SEO? Neden bu kadar önemli?

Basit bir anlatımla SEO, Yabancı dilde “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerini alarak kısaltılmış halidir. Günümüzde çokça duyduğumuz ve web sitelerinde vazgeçilmez olan SEO dijital pazarlama sektöründe en üst seviyelerde olan bir uzmanlık alanıdır. Türkiye’de ise SEO, Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorları üzerinde potansiyel kişilerin anahtar kelimeler ile yaptıkları sorgulamalara karşılık olarak en alakalı, doğru, özgün, açıklayıcı ve organik olan web sitelerinin kullanıcıya doğrudan belirli sıralamarda sunulması günümüzde SEO olarak bilinmektedir. SEO çalışmasının 2 türü vardır. İlki site içerisinde yapılan; Site İçi SEO (On-Page SEO) diğeri ise; Site Dışı SEO (Off-Page SEO) olarak ayrılmaktadır. SEO çalışmalarında 200’den fazla kriter bulunmaktadır. Kriterleri arama motorları belirleyerek kullanıcıların en iyi şekilde faydalanmasını ve deneyimlenmesini hedeflemektedir.

SEO, organik çalışama çeşidi olduğu için ücretli olarak verilen reklamlardan daha mantıklı bir hizmettir. Örneğin; Google AdWords’de 100 TL ile x anahtar kelimesinde reklam açtınız. x kelimesinde TBM (tıklama başı maliyet) 5 TL olsun. 20 kişi reklamınıza tıkladığında 100 TL olan tutar bitecektir. TBM ücretleri değişiklik göstermekte olup bu sayı yükselebilir veya düşebilir. Reklam bütçeniz bittiğinde reklam gösteriminiz durdurulur ta ki bir daha ücret yatırına kadar. SEO’da ise bu durum daha avantajlıdır. x anahtar kelimesinde sitenizin geldiği konumda sitenizin çalışması sürekli devam ettiği sürece her zaman sıralamasında gözükecektir. Maliyet olarak ise ücretli reklamlardan daha uygun olabilir. Anahtar kelimesine göre ve yapılacak olan diğer işlemlere göre bütçe ayarlaması ile çalışma programı belirlenir. Her iki kıyaslamayı detaylı olarak yaptığımızda ise müşteri kitlesinin %70’i SEO’yu tercih etmektedir. Sizlerde web siteniz için profesyonel bir SEO hizmeti almak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım ajansı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Bütçe Dostu Fiyat Seçeneklerimiz

Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili uyguladığımız fiyat tarifelerini görebilmek için nurullaherdogan.net sitemizdeki fiyatlar kategori bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada, sizler için web tasarım ve SEO paket fiyatlarımızı ayrı ayrı oluşturduk. Fiyatlarımız inceledikten sonra bizlerle iletişime geçebilir, istediğiniz hizmet türlerini aktararak, fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Tüm çalışmalarımızı alanında uzman ekiplerimiz ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti, gizlilik ve güven öncelikli kriterlerimizdir.

odeme-secenekleri-2020

odeme-secenekleri-2020

Başlıca vermiş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları;

 

Responsive Web Tasarım

E-Ticaret Sistemleri

Web Yazılım

Mobil Uygulama

Grafik Tasarım

Matbaa baskıları

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Hizmetleri

İçerik Hizmetleri

Sanal Pazar Hizmetleri

Google AdWords ve Google AdSense

Dijital Reklam

Sunucu, Hosting, Etki Alanı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Çevrim İçi Varlık Analizi

E-Mail Pazarlama Hizmeti

İçerik Pazarlama Hizmeti

E-Ticaret Pazarlama Hizmeti

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Marka Tescil ve Dosya Takibi

Hizmet verdiğimiz iller ise şunlardır;

Adana web tasarım, Adıyaman web tasarım, Afyon web tasarım, Ağrı web tasarım, Amasya web tasarım, Ankara web tasarım, Antalya web tasarım, Artvin web tasarım, Aydın web tasarım, Balıkesir web tasarım, Bilecik web tasarım, Bingöl web tasarım, Bitlis web tasarım, Bolu web tasarım, Burdur web tasarım, Bursa web tasarım, Çanakkale web tasarım, Çankırı web tasarım, Çorum web tasarım, Denizli web tasarım, Diyarbakır web tasarım, Edirne web tasarım, Elazığ web tasarım, Erzincan web tasarım, Erzurum web tasarım, Eskişehir web tasarım, Gaziantep web tasarım, Giresun web tasarım, Gümüşhane web tasarım, Hakkari web tasarım, Hatay web tasarım, Isparta web tasarım, İçel (Mersin) web tasarım, İstanbul web tasarım, İzmir web tasarım, Kars web tasarım, Kastamonu web tasarım, Kayseri web tasarım, Kırklareli web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Konya web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, K.maraş web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Muş web tasarım, Nevşehir web tasarım, Niğde web tasarım, Ordu web tasarım, Rize web tasarım, Sakarya web tasarım, Samsun web tasarım, Siirt web tasarım, Sinop web tasarım, Sivas web tasarım, Tekirdağ web tasarım, Tokat web tasarım, Trabzon web tasarım, Tunceli web tasarım, Şanlıurfa web tasarım, Uşak web tasarım, Van web tasarım, Yozgat web tasarım, Zonguldak web tasarım, Aksaray web tasarım, Bayburt web tasarım, Karaman web tasarım, Kırıkkale web tasarım, Batman web tasarım, Şırnak web tasarım, Bartın web tasarım, Ardahan web tasarım, Iğdır web tasarım, Yalova web tasarım, Karabük web tasarım, Kilis web tasarım, Osmaniye web tasarım, Düzce web tasarım

Sizlerde artık kurumsal olmaya ve dijital ortamda profesyonel bir isme sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzun yıllardır dijital sektörde bir çok hizmet verdik. Yılların ve teknolojinin ilerlemesiyle sektöründe Profesyonel olmanın ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Günümüz teknolojisi ile İnternet platformunda işiniz ne olursa olsun hedef kitlenizin size ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde devam etmektedir.

Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey telefon veya mail üzerinden bizlere ulaşmanız. Kısa süre içerisinde sizin de tanıtımınızı yapalım ve daha çok kazanmanıza yardımcı olalım. Garantili ve sözleşmeli çalışmalarımız hakkında sizlere ücretsiz bilgi sağlayabiliriz.

Premium Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek: 0850 304 9 736 (SEO)

 

Bize En Çok Sorulan Sorular

 

Bir kuruluşun ticari hayatını sürdürebilmesi ve gelişmesi için ilk gerekli olan şey temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO ise aynı şekilde bir şirketin dijital pazarlama yatırımıdır. Dijital mecranın her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’da var olabilmeniz gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

Google’da mevcut aramada yer almak, üst sayfalarda yer almak ve kalıcılığını sağlayabilmek 4 ay ile 12 ay arasında değişen bir zaman gerektiriyor. Bu zaman aralığını belirleyen en önemli kriterlerin başında, anahtar kelime (keyword) hacmi, Rekabet siteleri, web sitenizin Google algoritmasına uyumluluğu, sitenin sunumu, dinamik yapısı, hedef kitlesine göre planlanmış olması ve sektördeki rekabet hacmi gelmektedir. Biz Nurullah ERDOĞAN olarak, bu süre ve süreçlerde bilinçli ve deneyimliyiz. Gerekli tüm tespitleri en başta belirleyip hemen işe koyuluyoruz.

Google’da üst sayfa sıralarda yer aldığınızda, organik bir şekilde trafik artışları da almaya başlayacaksınız. Çalışmalarımız sonucunda Trafik artış oranlarımız her geçen zaman, bir önceki zamana göre ortalama oalrak %15 ile %60 arasında izlemektedir. Her ay düzenli olarak müşterilerimize çalışma raporları içerisinde, sıralama takipleri, trafik raporları Vb. grafikler ile sunumlar yapmaktayız.

Nurullah ERDOĞAN ajansı olarak, aylık çalışma bazlı 3 ayrı SEO paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 950 TL ile 2.750 TL aralığında değişmektedir. 3 aylık veya üzeri alımlarda, tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. SEO çalışma fiyatı için önceden sitenizi ve anahtar kelimelerinizi analiz etmemiz gerekmektedir.

Detaylı fiyat bilgisi için Fiyatlar Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay bir kullanım paneline sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her cihaz üzerinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Başarılı web tasarım uygulamalarımızda saniyeler içerisinde istenilen bölümlere geçiş kolaylıkla yapılabilmektedir.

İyi bir web tasarım uygulamasına sahip olmak kurumsal firmalara çok önemli avantajları bir arada sunmaktadır. Ankara Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 7/24 sergileme şansı elde edebilirsiniz. Daha kaliteli ve güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, hedef kitlenizin sizi rahatlıkla bulabilmesine imkan tanıyor.

Firmaların arama motorlarında daha üst sıralarda görünebilmesine olanak tanıyan kurumsal SEO çalışmalarımız, istenilen başarıya çok daha kısa sürede ulaşılmasına olanak tanıyor. Kurumsal SEO çalışmalarımız site içi ve site dışı olarak ikiye ayrılmaktadır.

Sözleşmeli Kurumsal SEO çalışması yaparken ilk önce anahtar kelime araştırması gerçekleştiriyoruz. Sektörde en çok aranan anahtar kelimeyi tespit ettikten sonra site ile uyumlu olan kelimeleri belirliyoruz Hedef kitleye yönelik olarak seçtiğimiz anahtar kelime başarıya ulaşmanızda etkili bir yere sahiptir.

Sektörde prestij kazanmak için büyük bir öneme sahip olan kurumsal SEO çalışması daha az maliyet ile daha etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Profesyonel anlamda sizlere sunduğumuz ostim kurumsal SEO çalışmaları sonrasında internet aramalarında daha üst sıralarda yer alarak görünülebilir olma olasılığınızı yükseltebilmektesiniz.

İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım Ajansı 2022 » Ankara SEO Uzmanı | Ankara Web Tasarım | Kurumsal SEO | E-Ticaret

İvedik SEO ve İvedik Web Tasarım firmamız, web siteleri olarak kamu ve özel kuruluşların internet ortamındaki dijital kimlikleri konumundadır. Nurullah ERDOĞAN web sitemiz üzerinden tüm hizmetlerimizi, müşterilerimize, güvenli bir şekilde sunuyoruz. İvedik web tasarım ve İvedik SEO hizmetlerimizi, Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırıyoruz.

Ürün SKU: ivedikseo2022

Ürün markası: ivedik seo ve ivedik web tasarım

Ürün para birimi: TRY

Ürün Fiyatı: 99

Kadar geçerli fiyat: 2033-11-17

Ürün stokta: https://schema.org/InStock

Editörün değerlendirmesi:
100

Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.