Kurumsal Web Tasarım Ankara 2024 Ödüllü Ajans

web-tasarim1

Web tasarım nedir?

Web tasarım, firmaların kurumsal kimliklerini doğru olarak birçok kitleden insana ulaştırmak için hazırladıkları dinamik yapıya sahip bir çözüm yoludur. Bunun için de profesyonel uzmanlar veya firmalardan çözüm hizmetleri almaktadırlar. Web tasarım Ankara başta olmak üzere büyük şehirlerdeki firmaların reklam bütçelerine de katkı sağlamaktadır. Çünkü doğru ve kaliteli bir hizmet ile e-ticaret web tasarımı uygulaması da aktifleştirilerek tanıtımı aynı zamanda kazanca da dönüştürmek mümkün.

web_tasarim_ankara

web_tasarim_ankara

Kurumsal kimliğe uygun olarak hazırlanan bir web tasarım artılarıyla birlikte firmanın marka bilinirliği için rahatlatıcı bir çözümdür. Çünkü markanın logosundan renklerine kadar detaylara dikkat edilmektedir. Kurumsal olarak yaptırılmak istenen bir web tasarım Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok şehirde dikkat edilen bir tanıtım şeklidir. Aslında artık bir tek bu şehirlerde değil Türkiye genelinde de oldukça önem verilen bir konu haline gelmiştir. Bu yüzden özellikle web tasarım Ankara ve İstanbul şehirlerinde oldukça ilgi gören meslek gruplarının da başında gelmektedir.

Web tasarım ne işe yarar?

Web tasarım: Her şeyden önce gereksiz detaylardan uzak durularak hazırlanan bir web tasarım paylaşılan bilgilerin daha kolay anlaşılmasını sağlayarak dikkat çeker. Ufak değişikliklerle sanki büyük değişiklikler yapılmış algısı yaratılarak her seferinde akılda kalıcılığı ve ziyaretlerin daha da sık yapılmasını sağlar. Birbiriyle uyum içerisinde olan renk kombinleri özellikle de markanın logosunun sahip olduğu renklerle kombin yapılabiliyorsa bu daha da hoş bir görüntü yaratmaktadır.

Bazen de zıt renkler daha çok dikkat çekebilmektedir. Bu bir yandan da tamamen ne istendiğinin tam ve net olarak ifade edilebilmesiyle de ilgili. Genelde tercih edilen yumuşak renk geçişlerinin sağlandığı tasarımlar. Ayrıca web sayfasında yine sektörel gelişmelerin paylaşıldığı linklerin veya bilgilerin bulundurulması hem sayfanın güvenilirliğini arttırmakta hem de fazlalık olarak her hangi bir görüntü oluşturulmamasına olanak tanımaktadır.

E-ticaret web tasarımı

Satış odaklı olan bu tasarımda ise yine firma, ürün veya hizmetlerin anlaşılırlığı ve tanıtımıyla birlikte satın alma işlemlerinin kolaylığı da önem taşımaktadır. Tabii ki sitenin güvenli alışveriş imkânına sahip olup olmadığı da tercih edilmesi için etkendir. Bu nokta oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konuda da 7/24 ulaşılabilecek şekilde hizmet veren, farklı tasarımlara sahip olan ve güvenilir referansları ile dikkat çeken firmalar bulunmaktadır. Kurumsal firmaların e-ticaret web tasarımı ile ilgili dikkat ettiği noktalardan bir tanesi de referanslardır.


Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?