Kreatif Ostim Web Tasarım ve Ostim SEO Ajansı 2024

nurullah-erdogan-web-tasarim-seo-e-ticaret-sosyal-medya

Ostim Web Tasarım ve Ostim SEO olarak siz veya firmanız için  tüm dijital medya çözümleri için sizlerleyiz. Ostim Web Tasarım ve Ostim SEO firması olarak sizlere en özel ve profesyonel hizmetleri en uygun fiyat politikası içerisinde sunabilmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Web tasarım, Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Optimizasyonu (SMO), Grafik Tasarım, Matbaa, E-Ticaret sistemleri, İçerik hizmetleri, Dijital Reklam, Google AdWords, Google AdSense gibi bir çok alanda Nurullah ERDOĞAN olarak profesyonel ve kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Nurullah ERDOĞAN Web Tasarım ve SEO Uzmanı

Nurullah ERDOĞAN olarak bir çok isteğinizi ve ihtiyacınızı yerine getirebiliriz. Ankara web tasarım, Ostim web tasarım, İvedik  web tasarım, Sincan web tasarım, Kızılay web tasarım, Çankaya web tasarım, Balgat web tasarım, Batıkent web tasarım, Yenimahalle web tasarım hizmetimiz mevcuttur. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tüm hizmetlerimiz aktif şekilde sizlere sunulmaktadır.

Ostim Web Tasarım 2022 Dijital Çağ Ajansı

Kişisel ya da kurumsal işlemle için dijital dünyaya adım atarak işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Nurullah ERDOĞAN web tasarımı ve SEO uzmanı firması olarak, tüm sektörlerde bulunan firmalara hizmet veriyoruz. Firmaların web tasarımlarını hazırlıyor, kullandıkları web siteleri için SEO çalışmaları yaparak onları dijital dünyada en iyi yerlere taşıyoruz. Profesyonelce verdiğimiz hizmetlerimiz arasında kurumsal web tasarım ile firmaları dijital platformlara taşıyor ve onların dünya genelinde tanınmasını sağlıyoruz.

Yeni nesil profesyonel Responsive ve SEO uyumlu Web Tasarımı

İnternet ve yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte firmalar, tüm işlemlerini web siteleri üzerinden yapmaya başlamıştır. İşlerinin kesintisiz ve düzenli yapılabilmesi için iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmaları kurumsal kimlikleri açısından önemlidir. Firmamız, tüm sektörler için her bütçeye uygun web tasarımları yapıyor. Web uzmanlarımız, firmaların kurumsal kimliklerine ve bulundukları sektörlere çalışmalarını yaparak, firmaları en iyi şekilde tanıtacak web sitelerini kısa sürede hazırlıyorlar. Kurumsal kimlik kazanmak, markalaşmayı hızlandırmak, ürün satış oranını artırmak ve yeterli oranda reklam yapabilmek için en iyi araçlar web siteleridir. Firmamız ile iletişime geçerek, web sitesi tasarımlarınızı hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Firmamız aktif olarak güncel referansları ile sektörde tüm hızıyla hizmetlerine devam ediyor. Ankara web tasarımOstim web tasarımİvedik web tasarımYenimahalle web tasarımKonya web tasarım hizmetlerimizi profesyonel ve titizlikle sizlere sunuyoruz.

ankara-konya-web-tasarim-ajansi-2020

ankara-konya-web-tasarim-ajansi-2020

Ostim Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Ajansı

Günümüzde, her kurumun, kuruluşun ve çok sayıdaki kişinin web sitesi bulunmaktadır. Önemli olan bu web sitelerinin etkinliğini artırabilmektir. Bizler, Kurumsal SEO çalışması yaparak, web sitelerini arama motorları listesinde ilk sıralara taşıyoruz. Yaptığımız çalışmalar, sayesinde web sitenize gelen günlük ziyaretçi trafiği daha fazla olacak, kurumunuzu, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha fazla kişi görecektir. Bu işlemler sonunda, kurumsal kimliğinize kavuşacak ve markalaşmanız daha kolay olacaktır. Web siteleri günümüzde en iyi reklam aracı olarak kullanıldığından, web sitenizin hatasız bir şekilde yayın yapmasını sağlıyoruz.

arama-motoru-optimizasyonu-ankara-konya-ivedik-ostim-2020

arama-motoru-optimizasyonu-ankara-konya-ivedik-ostim-2020

Sözleşme ve Faturalı Kurumsal Ostim SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı hizmetlerimizi, tüm web siteleri için veriyoruz. Arama motorlarında yapılan aramalarda, sizin web sitenizin ilk sıralarda görünmesini, bazı içeriklerde ziyaretçilerin sitenize yönlendirilmesini sağlıyoruz. SEO çalışmalarımızda, web sitelerinin içeriklerinin daha uygun bir şekilde düzenlenmesini, siteyi daha fazla kişinin ziyaret ederek, sitede uzun zaman geçirmesini amaçlıyoruz. SEO hizmetlerimiz sonucunda, dijital dünyadaki tanınırlığınız artmış olacaktır. Web siteleri sizlerin internetteki kimliğiniz olduğu için kalitesinin yüksek olması sizlere çok fazla avantajlar sağlayacaktır.

Ankara, Ostim Google SEO uyumlu Web tasarım ve E-ticaret sitesi

Ostim Web Tasarım ajansı olarak yıllardır hizmet üretmeye devam ediyoruz. Günümüzdeki web sitelerinin bir çoğu Responsive (cihaz uyumu), SEO uyumlu, Kullanıcı deneyimi, Hızlı, Güvenilir ve Otoriter durumda değiller. Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak yaptığımız ve yapıyor olduğumuz tüm web tasarımlarda, e-ticaretlerde ve özel yazılımlarda bu ve bunun gibi önemli kriterlere önem veriyoruz. Her firmanın dijital dünya içerisinde olması gerektiği, dijital mecralarda bulunabilirliği, hedef kitlesine uygun bir şekilde içerik ve tasarımların dizayn edilmesi gibi tüm hususlarda profesyonel olarak destek ve hizmet sunuyoruz. Ostim ve çevresinde faaliyet gösteren tüm kişi ve firmalar için kusursuz % 100 başarı oranı ile ajans olarak hizmetler üretiyoruz. Çağımız dijital dünya ile iç içe entegreli olarak hareket ediyor, toplum neredeyse tüm ihtiyaçlarını ve araştırmasını internet üzerinden yapıyor. Hal böyle olunca bize ve firma sahiplerine büyük bir alan içerisinde hizmet verme pozisyonu doğuyor. Bir çok ajans benzer hizmetleri sunsa da bir çoğu detaylı bir şekilde bizler gibi kaliteli ve profesyonel hizmetler üretemiyor. Bu sebepten dolayı tercihinizi her zaman kurumsal olan ajanslardan yöne kullanın.

Kurumsal bir web sitesine sahip olduğunuzda ve kullanıcı deneyimini sunduğunuzda sitenize gelen müşterilerin bir çoğu  mutlaka satışa dönüşecektir. Bir web sitesi yapmak günümüzdeki imkan ve teknoloji ile artık çok kolay. Fakat algoritmik özel çalışmalar, SEO’ya uygun alt yapı ve uyumluluk, site içi optimizasyonlar, özel özgün üretilen içerikler, hızlı, güvenli ve profesyonel web sitelerini yalnızca bu sektörde yıllarca hizmet üretmiş, bir çok referansa sahip, işini şeffaf ve legal olarak yapan ajanslara veya kişilere teslim etmeniz sizler için her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Amaç sadece firmamın bir web sitesi olsun, Google’da yazınca çıksın başka da bir şey istemiyorum gibi düşünce yapısı olmamalı. Web siteniz internet üzerinde ne kadar kaliteli ve profesyonel olursa siz veya markanız da daha fazla tanınır, marka değeri artar, satışlar artar ve sizlere çok büyük katkı sağlar.

Neden SEO uyumlu web sitesi? Nedir bu SEO? Neden bu kadar önemli?

Basit bir anlatımla SEO, Yabancı dilde “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerini alarak kısaltılmış halidir. Günümüzde çokça duyduğumuz ve web sitelerinde vazgeçilmez olan SEO dijital pazarlama sektöründe en üst seviyelerde olan bir uzmanlık alanıdır. Türkiye’de ise SEO, Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorları üzerinde potansiyel kişilerin anahtar kelimeler ile yaptıkları sorgulamalara karşılık olarak en alakalı, doğru, özgün, açıklayıcı ve organik olan web sitelerinin kullanıcıya doğrudan belirli sıralamarda sunulması günümüzde SEO olarak bilinmektedir. SEO çalışmasının 2 türü vardır. İlki site içerisinde yapılan; Site İçi SEO (On-Page SEO) diğeri ise; Site Dışı SEO (Off-Page SEO) olarak ayrılmaktadır. SEO çalışmalarında 200’den fazla kriter bulunmaktadır. Kriterleri arama motorları belirleyerek kullanıcıların en iyi şekilde faydalanmasını ve deneyimlenmesini hedeflemektedir.

SEO, organik çalışama çeşidi olduğu için ücretli olarak verilen reklamlardan daha mantıklı bir hizmettir. Örneğin; Google AdWords’de 100 TL ile x anahtar kelimesinde reklam açtınız. x kelimesinde TBM (tıklama başı maliyet) 5 TL olsun. 20 kişi reklamınıza tıkladığında 100 TL olan tutar bitecektir. TBM ücretleri değişiklik göstermekte olup bu sayı yükselebilir veya düşebilir. Reklam bütçeniz bittiğinde reklam gösteriminiz durdurulur ta ki bir daha ücret yatırına kadar. SEO’da ise bu durum daha avantajlıdır. x anahtar kelimesinde sitenizin geldiği konumda sitenizin çalışması sürekli devam ettiği sürece her zaman sıralamasında gözükecektir. Maliyet olarak ise ücretli reklamlardan daha uygun olabilir. Anahtar kelimesine göre ve yapılacak olan diğer işlemlere göre bütçe ayarlaması ile çalışma programı belirlenir. Her iki kıyaslamayı detaylı olarak yaptığımızda ise müşteri kitlesinin %70’i SEO’yu tercih etmektedir. Sizlerde web siteniz için profesyonel bir SEO hizmeti almak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Ostim SEO ve Ostim Web Tasarım ajansı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Bütçe Dostu Fiyat Seçeneklerimiz

Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili uyguladığımız fiyat tarifelerini görebilmek için nurullaherdogan.net sitemizdeki fiyatlar kategori bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada, sizler için web tasarım ve SEO paket fiyatlarımızı ayrı ayrı oluşturduk. Fiyatlarımız inceledikten sonra bizlerle iletişime geçebilir, istediğiniz hizmet türlerini aktararak, fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Tüm çalışmalarımızı alanında uzman ekiplerimiz ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti, gizlilik ve güven öncelikli kriterlerimizdir.

odeme-secenekleri-2020

odeme-secenekleri-2020

Başlıca vermiş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları;

 

Responsive Web Tasarım

E-Ticaret Sistemleri

Web Yazılım

Mobil Uygulama

Grafik Tasarım

Matbaa baskıları

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Hizmetleri

İçerik Hizmetleri

Sanal Pazar Hizmetleri

Google AdWords ve Google AdSense

Dijital Reklam

Sunucu, Hosting, Etki Alanı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Çevrim İçi Varlık Analizi

E-Mail Pazarlama Hizmeti

İçerik Pazarlama Hizmeti

E-Ticaret Pazarlama Hizmeti

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Marka Tescil ve Dosya Takibi

Hizmet verdiğimiz iller ise şunlardır;

Adana web tasarım, Adıyaman web tasarım, Afyon web tasarım, Ağrı web tasarım, Amasya web tasarım, Ankara web tasarım, Antalya web tasarım, Artvin web tasarım, Aydın web tasarım, Balıkesir web tasarım, Bilecik web tasarım, Bingöl web tasarım, Bitlis web tasarım, Bolu web tasarım, Burdur web tasarım, Bursa web tasarım, Çanakkale web tasarım, Çankırı web tasarım, Çorum web tasarım, Denizli web tasarım, Diyarbakır web tasarım, Edirne web tasarım, Elazığ web tasarım, Erzincan web tasarım, Erzurum web tasarım, Eskişehir web tasarım, Gaziantep web tasarım, Giresun web tasarım, Gümüşhane web tasarım, Hakkari web tasarım, Hatay web tasarım, Isparta web tasarım, İçel (Mersin) web tasarım, İstanbul web tasarım, İzmir web tasarım, Kars web tasarım, Kastamonu web tasarım, Kayseri web tasarım, Kırklareli web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Konya web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, K.maraş web tasarım, Muğla web tasarım, Muğla web tasarım, Muş web tasarım, Nevşehir web tasarım, Niğde web tasarım, Ordu web tasarım, Rize web tasarım, Sakarya web tasarım, Samsun web tasarım, Siirt web tasarım, Sinop web tasarım, Sivas web tasarım, Tekirdağ web tasarım, Tokat web tasarım, Trabzon web tasarım, Tunceli web tasarım, Şanlıurfa web tasarım, Uşak web tasarım, Van web tasarım, Yozgat web tasarım, Zonguldak web tasarım, Aksaray web tasarım, Bayburt web tasarım, Karaman web tasarım, Kırıkkale web tasarım, Batman web tasarım, Şırnak web tasarım, Bartın web tasarım, Ardahan web tasarım, Iğdır web tasarım, Yalova web tasarım, Karabük web tasarım, Kilis web tasarım, Osmaniye web tasarım, Düzce web tasarım

Sizlerde artık kurumsal olmaya ve dijital ortamda profesyonel bir isme sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzun yıllardır dijital sektörde bir çok hizmet verdik. Yılların ve teknolojinin ilerlemesiyle sektöründe Profesyonel olmanın ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Günümüz teknolojisi ile İnternet platformunda işiniz ne olursa olsun hedef kitlenizin size ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde devam etmektedir.

Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey telefon veya mail üzerinden bizlere ulaşmanız. Kısa süre içerisinde sizin de tanıtımınızı yapalım ve daha çok kazanmanıza yardımcı olalım. Garantili ve sözleşmeli çalışmalarımız hakkında sizlere ücretsiz bilgi sağlayabiliriz.

Premium Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek: 0850 304 9 736 (SEO)

Bize En Çok Sorulan Sorular

 

[select-faq faq_id = ‘10800’]

[select-faq faq_id = ‘10806’]

[select-faq faq_id = ‘10810’]

[select-faq faq_id = ‘10812’][select-faq faq_id=’11106′]

[select-faq faq_id=’11115′]

[select-faq faq_id=’11116′]

[select-faq faq_id=’11117′]

[select-faq faq_id=’11118′]

nurullah-erdogan-web-tasarim-seo-e-ticaret-sosyal-medya

nurullah-erdogan-web-tasarim-seo-e-ticaret-sosyal-medya

ostimseowebtasarim

Ostim Web Tasarım ve Ostim SEO olarak siz veya firmanız için  tüm dijital medya çözümleri için sizlerleyiz. Ostim Web Tasarım ve Ostim SEO firması olarak sizlere en özel ve profesyonel hizmetleri en uygun fiyat politikası içerisinde sunabilmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Web tasarım, Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Optimizasyonu (SMO), Grafik Tasarım, Matbaa, E-Ticaret sistemleri, İçerik hizmetleri, Dijital Reklam, Google AdWords, Google AdSense gibi bir çok alanda Nurullah ERDOĞAN olarak profesyonel ve kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Ürün SKU: ostimwebtasarim2022

Ürün markası: Ket Web

Ürün para birimi: TRY

Ürün Fiyatı: 99

Kadar geçerli fiyat: 2038-01-13

Ürün stokta: https://schema.org/InStock

Editörün değerlendirmesi:
100

Web Tasarım ve SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN olarak yıllardır İnternet ve Bilişim sektöründe hizmet üretiyoruz. Müşterilerimizi bir aile gibi görüyor ve işlerini de kendi işimiz görerek dijital çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Bireysel portföyümüzden oluşan hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişmek isterseniz referanslar sayfasına göz atabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve sizi de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?